Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

(у редакції від 01.05.2024 року)

1.Загальні положення

Ця Політика конфіденційності застосовується до Сервісу – веб сайту B&H Film Distribution.

ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» (ЄДРПОУ 20006513) з великою повагою ставиться до конфіденційної (персональної) інформації всіх без винятку осіб, які відвідали Сайт, а також тих, хто користується наданими Сайтом послугами;

в зв’язку з чим, ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» прагне захищати конфіденційність персональних даних (відомостей чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована), тим самим створивши і забезпечивши максимально комфортні умови використання сервісів Сайту кожному Користувачеві.

У даній Політиці використано наступні дефініції: Веб-сайт посилається на B&H Film Distribution, доступний з https://bhfilms.com.ua/

Дані про використання – це дані, зібрані автоматично, або згенеровані під час використання Сервісу, або з самої інфраструктури Сервісу (наприклад, тривалість відвідування сторінки).

Компанія – ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ», місцезнаходження – Україна, м. Київ, вул. Січових стрільців, 1-5.

Користувач означає фізичну особу, яка отримує доступ до Сервісу або використовує його, або компанію, або іншу юридичну особу, від імені якої така особа отримує доступ до Сервісу або використовує його, залежно від обставин.

Обліковий запис означає унікальний обліковий запис, створений для доступу до Сервісу або частин Сервісу.

Персональні дані – відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована і яка дозволяє ідентифікувати Користувача сервісу. Сюди входить ім’я та прізвище, псевдонім (нік), вік, адреса  електронної пошти, може також входити така інформація, як IP-адреса, країна та місто проживання, тип браузера, версія браузера, сторінки Сервісу, які відвідує Користувач, час і дата візиту, час, проведений на цих сторінках, унікальні ідентифікатори пристрою та інші діагностичні дані. Такі відомості можна отримати безпосередньо від Користувача, наприклад, при реєстрації на Сайті, наданні контактних даних, а також іншу особисту інформацію, яку Користувач добровільно надав ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ».

ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» також може збирати інформацію, яку браузер Користувача надсилає щоразу, коли він відвідуєте Сервіс або коли Користувач отримуєте доступ до Сервісу.

Постачальник послуг означає будь-яку фізичну або юридичну особу, яка обробляє дані від імені Компанії. Це стосується сторонніх компаній або фізичних осіб, найнятих Компанією для сприяння Сервісу, надання Сервісу від імені Компанії, надання послуг, пов’язаних із Сервісом, або надання допомоги Компанії в аналізі того, як використовується Сервіс.

Пристрій означає будь-який пристрій, який може отримати доступ до Сервісу, на приклад, комп’ютер, мобільний телефон або цифровий планшет.

Під Сервісом мається на увазі Веб-сайт ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ».

2. Використання та мета збору персональних даних.

Компанія може використовувати Персональні дані для наступних цілей:

Для надання та підтримки Сервісу, у тому числі для моніторингу використання Сервісу,  для встановлення та підтримки зв’язку між  Користувачем та Сервісом, надання консультацій з питань надання доступу до Сервісу..

Для управління обліковим записом Користувача: для управління реєстрацією в якості користувача Сервісу. Особиста інформація відвідувачів Сайту, зібрана при реєстрації, переважно використовується у відповідності з потребами Користувача.

Для зв’язку з Користувачем  електронною поштою, телефонними дзвінками, SMS або іншими еквівалентними формами електронного зв’язку, такими як push-сповіщення мобільного додатка, про оновлення або інформаційні повідомлення, пов’язані з функціональними можливостями, продуктами або послугами, повідомляти про репертуар,  нові можливості, акції та інші новини.

Користувач  може будь-якої миті відкликати свою згоду на отримання розсилки.

ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» також може створювати звіти та аналізи з метою дослідження чи бізнес-аналітики, наприклад, для відстеження потенційних проблем чи тенденцій у його Сервісі або для тестування нових функцій та контенту Сервісу.

З ціллю ділитися інформацією Користувача з діловими партнерами, щоб запропонувати Користувачу  певні продукти, послуги або акції.

ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» діє відповідно до цієї Політики конфіденційності.

ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» має право зберігати Персональні дані стільки, скільки необхідно для реалізації мети, що зазначена у даній Політиці або до моменту повідомлення Користувачем щодо видалення цих даних.

3. Надання доступу до інформації.

ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» залишає за собою право передавати дані третім особам, що здійснюють постачання послуг з розсилки повідомлень чи збору звітів для подальшого аналізу з метою дослідження чи бізнес-аналітики (Постачальники послуг).

За певних обставин ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» може бути зобов’язана розкрити Персональні дані Користувача, якщо цього вимагає закон або у відповідь на обґрунтовані запити державних органів (наприклад, суду чи державної установи).

Компанія може розкривати Персональні дані, сумлінно вважаючи, що такі дії необхідні для:

Виконання юридичних зобов’язань.

Захищати і відстоювати права або власність Компанії.

Запобігання або розслідування можливих правопорушень, пов’язаних із Сервісом.

Захист особистої безпеки Користувачів Сервісу.

4. Інформація із Зовнішніх облікових записів

ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» може надавати можливість входу та авторизації через облікові записи, створені  на зовнішніх продуктах і платформах, таких як Google або Apple («Зовнішні облікові записи»). У разі отримання доступу до Сервісу через Зовнішні облікові записи, ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» збирає з Зовнішніх облікових записів Користувача Персональні дані, до яких він надав доступ, такі як ім’я, електронна пошта, особисті дані профілю тощо.

Персональні дані спочатку збираються оператором Зовнішнього облікового запису та надаються відповідно до його політики конфіденційності. Як правило, Користувач може контролювати доступ до своїх персональних даних, які отримує ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» з цих джерел, за допомогою конфіденційності зовнішнього облікового запису Користувача.

Сервіс може містити посилання на інші веб-сайти, якими ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» не керує. Якщо Користувач натиснете на посилання третьої сторони, він  будете перенаправлений на сайт цієї третьої сторони. ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» настійно рекомендує Користувачу переглядати Політику конфіденційності кожного сайту, який він відвідує .

ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» не контролює і не несе відповідальності за зміст, політику конфіденційності або практику будь-яких сторонніх сайтів або сервісів.

5. Захист інформації.

ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» вживає всіх необхідних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів належать, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, включаючи відповідне шифрування і заходи щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання неавторизованого доступу до систем, в яких зберігаються особисті дані.

З питань щодо видалення персональних даних Користувач може зв’язатися використовуючи e-mail: info@bhfilms.com.ua

Після надсилання запиту про видалення ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» остаточно та безповоротно видаляє персональні дані із своїх систем, включаючи резервні копії. Після видалення дані, включаючи обліковий запис, Користувачів не можуть бути відновлені.

6. Права, як суб’єкта персональних даних

Користувач має право:

1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам;

2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

3) на доступ до своїх персональних даних;

4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

5) пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

6) пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

9) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

10) відкликати згоду на обробку персональних даних;

11) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

12) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

7. Неповнолітні особи

З ціллю дотримання вимог про вікові обмеження – ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» наголошує, що Сервіс не адресований особам віком до 18 років. ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» свідомо не збирає особисту інформацію від осіб віком до 18 років. Якщо стане відомо, що ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» зібрало Персональні дані від будь-якої особи віком до 18 років, Компанія відразу повинна  вжити заходів для видалення цієї інформації зі своїх серверів.

8. Зміна політики конфіденційності.

Користувач приймає умови цієї Політики конфіденційності і враховує, що дана Політика конфіденційності може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до Політики конфіденційності, публікуються на цій сторінці.

Зміни до цієї Політики конфіденційності набувають чинності з моменту їх публікації на цій сторінці

9. Контактна інформація: 

ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» Київ, вул. Січових стрільців, 1-5.